Balustrady

Oprócz funkcji bezpieczeństwa, nasze balustrady cechuje bogate wzornictwo, autorski system montażu i … efekt WOW! Tak, nasze balustrady zawsze wywołują to samo, dobre wrażenie naszych klientów.

Balustrady zewnętrzne, czyli balustrady balkonowe, balustrady tarasowe, balustrady schodowe czy balustrady okienne znane też jako balustrady francuskie lub portfenetry, o ile są wykonane ze stali zwykłej, zawsze są zabezpieczone antykorozyjnie poprzez ocynk galwaniczny lub ogniowy i malowane w lakierni proszkowej.

Balustrady wewnętrzne czyli balustrady na schodach, balustrady na antresoli, jeśli są wykonane ze stali zwykłej, malowane są proszkowo z podkładem, który niweluje ewentualne nierówności po obróbce materiałami ściernymi.

nierdzewne wewnętrzne

balustrady wrocław

W obu typach balustrad szerokie zastosowanie ma stal nierdzewna, która jest materiałem antykorozyjnym sama w sobie, a dzięki pieczołowitemu wykończeniu nasz produkt staje się towarem ekskluzywnym. Jeśli jeszcze masz co do tego wątpliwości, odwiedź Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu i zwróć uwagę na balustrady wokół orkiestry. Tak, to nasze dzieło!

W Kraft Design łączymy materiały w naszych balustradach w rezultacie możesz wybrać balustrady stalowe lub balustrady nierdzewne i zastosować w nich poręcze drewniane i wypełnienie szklane.